Zlevněné zboží Zahradní lavička 3místná teakové dřevo Dekorhome

Zahradní lavička 3místná teakové dřevo Dekorhome - 12% sleva


Zahradní lavička 3místná teakové dřevo Dekorhome
5 740,- Kč

Původní cena: 6 522,- Kč


Zahradní lavička 3místná teakové dřevo Dekorhome z kategorie dům a zahrada, zahrada, zahradní nábytek, zahradní lavice, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Dekorhome a budete spokojení s dodaným Zahradní lavička 3místná teakové dřevo Dekorhome .

Tato jednoduchá a klasická lavička se výborně hodí k venkovnímu použití a svým designem okamžitě oživí každou zahradu, terasu, dvorek apod.Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a dohladka obroušené. Toto dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost ...a klimatickou odolnost, a proto je zdaleka nejvhodnějším materiálem pro výrobu zahradního nábytku. Jedná se o skvělou volbu, pokud si chcete pořídit zahradní vybavení, které vám vydrží sloužit dlouhá léta. Když lavičku zrovna nepoužíváte, můžete ji stohovat a ušetřit tak místo. Dá se také snadno čistit a udržovat.Sestavení stohovatelné zahradní lavice je jednoduché.Barva:přírodní teakové dřevo Rozměry:šířka: 159 cm hloubka: 57,5 cm výška: 90 cm výška sedu: 45 cm Materiál:jemně broušené teakové tvrdé dřevo, ošetřené lazurou na vodní báziHmotnost: 23 kg Dodáváno v demontu. 

Produkt je výrobek značky Vidaxl ,distribuovaný s EAN kódem 8719883862996.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Zahradní lavička 3místná teakové dřevo Dekorhome